Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Tomografia
stomatologiczno-laryngologiczna
dróg oddechowych

Rejestracja:

CBCT drogi oddechowe

Chcesz wykonać tomografię CBCT dróg oddechowych, bez oczekiwania w długiej kolejce? Przyjdź do Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow w Poznaniu. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy z pełną empatią i profesjonalizmem, dodatkowo gwarantując szybkie terminy na badanie. Zgłoś się do nas, aby przebadać swoje górne drogi oddechowe za pomocą tomografu.

Omawiane badanie jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Pozwala ono obserwować wszelkie nieprawidłowości w obrębie dróg oddechowych, bez naruszania powłok ciała pacjenta. Co więcej, obrazy uzyskane podczas tomografii CBCT są bardzo dokładne – dzięki czemu mają ogromny potencjał diagnostyczny. Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania i zajmuje niewiele czasu. Pacjent musi mieć na nie skierowanie, ze względu na wykorzystywane do obrazowania promieniowanie rentgenowskie. Jeśli chcesz umówić się na tomografię dróg oddechowych, skontaktuj się z naszą recepcją. Szczegółowe informacje na temat tomografii, w tym także cennik badań, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

CBCT - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc