Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
sb.: 8:00-14:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Tomografia
stomatologiczno-laryngologiczna
kręgosłupa C1-3

CBCT kręgosłupa C1-3

Jeśli chcesz wykonać tomografię CBCT kręgosłupa w odcinku C1-3, zapraszamy do umówienia wizyty w Centrum MEDflow w Poznaniu. Pacjenci, którzy wybierają naszą placówkę, cenią sobie profesjonalne i empatyczne podejście do swoich potrzeb, a także krótki czas oczekiwania na wizytę. Zapraszamy wszystkie osoby z Poznania i okolic!

Tomografia CBCT to bardzo dokładne, bezinwazyjne i bezbolesne badanie, które można wykorzystać między innymi do obrazowania kręgosłupa szyjnego (odcinek C1-3). Badanie to ma ogromny potencjał diagnostyczny – pozwala dostrzec wszelkie nieprawidłowości i dysfunkcje. Pacjenci, chcący wykonać omawianą tomografię prywatnie w naszej placówce muszą mieć skierowanie od lekarza. Zachęcamy do umawiania terminów wizyt w MEDflow. Koniecznie zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej, znajdziesz tu nie tylko aktualny cennik, ale także opisy badań i podpowiedzi, jak należy się do nich przygotować. W razie dodatkowych pytań, zawsze możesz skontaktować się z naszą recepcją – chętnie udzielimy odpowiedzi.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

CBCT - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc