Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

RTG
ortagonalne
zębów

Rejestracja:

RTG ortagonalne

Pacjentów ze skierowaniem na zdjęcie ortogonalne zapraszamy do umówienia wizyty w Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow w Poznaniu. Oferujemy nie tylko obsługę na najwyższym możliwym poziomie, ale także nieodległe terminy wizyt. Osoby, które wybrały nasze Centrum, nie czekają w długich kolejkach! Jeśli i Ty nie chcesz czekać, umów się na wizytę u nas!

Zdjęcie ortogonalne wykonujemy w pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej. Jest to przeglądowe badanie zębów szczęki i żuchwy, nieobejmujące stawów skroniowo-żuchwowych. Pomaga ono w ocenie i diagnozowaniu próchnicy w przestrzeniach międzyzębowych. Badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne, nie zajmuje także wiele czasu. Wymaga skierowania od lekarza, ponieważ do obrazowania wykorzystywane jest promieniowanie jonizujące. Informacje na temat cennika oraz innych badań obrazowych, jakie wykonujemy, znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań, lub chęci zarezerwowania terminu badania, skontaktuj się z naszą recepcją.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

RTG - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc