Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Tomografia
stomatologiczno-laryngologiczna
(CBCT) ucha lewego lub prawego

Rejestracja:

CBCT ucho lewe lub prawe

Wszystkie osoby, które muszą wykonać tomografię ucha, zapraszamy do umówienia wizyty w Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow w Poznaniu. Wśród różnych badań obrazowych, które oferujemy naszym pacjentom, nie mogło zabraknąć także tomografii ucha prawego lub lewego. Jeżeli zależy Ci na krótkim czasie oczekiwania – zgłoś się do nas. Gwarantujemy bardzo dogodne i nieodległe terminy w naszej placówce.

Obrazowaniu ucha wykonujemy w pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej. Omawiane badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne, a do tego pozwala na dokładną ocenę ucha środkowego i wewnętrznego. Dzięki niemu bez naruszania powłok ciała pacjenta można zdiagnozować wszelkie patologie kosteczek słuchowych, ślimaka oraz kanałów półkolistych. Tomografia ucha nie wymaga specjalnego przygotowania i nie zajmuje wiele czasu, a po jej zakończeniu można wrócić do codziennych czynności. Badanie wymaga natomiast skierowania od lekarza. Wszystkie osoby zainteresowane tomografią ucha zapraszamy do umawiania terminów wizyt.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

CBCT - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc