O MEDflow

MEDflow - Specjaliści w diagnostyce obrazowej

MEDflow to centrum diagnostyki obrazowej, które powstało z inicjatywy osób z wieloletnią praktyką w diagnostyce. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry medycznej.

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie szybka i trafna diagnoza oraz bezstresowe badanie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje potrzeby i zapewnić przyjazną atmosferę.

Nasze centrum to szerokie spektrum badań na nowoczesnych urządzeniach diagnostycznych, perfekcyjnie przygotowany i empatyczny zespół a przede wszystkim troska o pacjenta.

W MEDflow przestrzegamy wymogów sanitarnych i epidemiologicznych dla zachowania Państwa bezpieczeństwa. Nowoczesne aparaty oraz wyposażenie naszego centrum medycznego pozwalają na najlepszą ochronę pacjenta podczas przeprowadzanych badań.

Centrum Diagnostyki Obrazowej w Poznaniu

Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow znajduje się w doskonałej lokalizacji w Poznaniu przy ul. Nowina 9. Nasze centrum jest świetnie skomunikowane z miastem, znajdziesz wiele miejsc parkingowych w pobliżu placówki, a także podjazd dla wózków dla osób ze specjalnymi potrzebami.

Kliknij na jeden z poniższych linków, aby zapoznać się z informacjami na temat naszych pracowni diagnostycznych:

Zatroszcz się o swoje zdrowie z nami, umów się na badanie w MEDflow!

Szybka i skuteczna diagnoza

Dlaczego medflow

Dlaczego warto wybrać centrum diagnostyki obrazowej MEDflow?

Najlepsi specjaliści

Wykwalifikowana kadra, gwarantująca profesjonalną obsługę i opisy badań.

Najnowszy sprzęt

Najnowszy sprzęt światowych liderów diagnostyki obrazowej.

Świetna lokalizacja

Doskonała, świetnie skomunikowana lokalizacja z dużym parkingiem.