Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

USG stawu kolanowego
Poznań

Chcesz szybko i niedrogo wykonać USG kolana w Poznaniu? W takim razie doskonale trafiłeś! W naszych gabinetach, zlokalizowanych przy ulicy Nowina na poznańskich Ogrodach czekają na Ciebie specjaliści gotowi wykonać USG stawu kolanowego oraz inne badania obrazowe. Zapewniamy miłą atmosferę, pełen profesjonalizm, krótki czas oczekiwania, a także bardzo atrakcyjne ceny. U nas nie musisz mieć skierowania! Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w celu umówienia wizyty.

USG stawu kolanowego - cena

Pacjenci, którzy chcieliby wykonać USG kolana bez skierowania w naszym gabinecie w Poznaniu, mogą liczyć na bardzo atrakcyjny cennik. W dużych miastach koszt tego typu badania to zwykle około kilkuset złotych. Przychodząc do nas masz pewność, że nie przepłacasz! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat cen przeprowadzanych u nas badań, dostępnych w zakładce cennik na górze strony.

Nie zastanawiaj się nad tym, gdzie można zrobić USG kolana, tylko przyjdź do MEDflow!

USG kolana prywatnie - szybko i profesjonalnie

Powodów, dla których warto wybrać się na USG do nas, jest wiele. Śmiało możesz zaufać wiedzy i doświadczeniu specjalistów, z którymi współpracujemy. Zawsze dbamy o pełen komfort pacjentów, oferując im nie tylko profesjonalne wsparcie, ale także krótki czas oczekiwania na wizytę.

USG kolana to szybkie, całkowicie bezpieczne i bezbolesne, nieinwazyjne badanie. Trwa zaledwie kilka minut i nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Wykonujący USG lekarz może w czasie rzeczywistym obserwować takie struktury stawu jak kaletki, więzadła, łąkotki, rzepka czy ścięgna. Na bieżąco może ocenić ich strukturę oraz zauważyć wszelkie nieprawidłowości. Podczas badania wykorzystywane jest całkowicie bezpieczne zjawisko przenikania fal akustycznych o wysokiej częstotliwości przez struktury ludzkiego organizmu.

Nie musisz przygotowywać się do tego badania

Jak już wspomniano, badanie USG kolana nie wymaga od pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Do gabinetu najlepiej przyjść w swobodnym stroju, który pozwoli na łatwe odsłonięcie badanego obszaru (np. krótkie spodenki; spódnica; sukienka; luźne spodnie; które można podwinąć). Jeśli masz jakiekolwiek wyniki badań obrazowych wykonanych wcześniej, weź je ze sobą do gabinetu. Ułatwią one lekarzowi określenie zmian, jakie zaszły w Twoim organizmie od czasu ostatniego badania.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Poznaniu

Serdecznie zachęcamy do wyboru naszych gabinetów oraz do wykonania USG stawu kolanowego w MEDflow. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz troszczymy się o komfort każdego pacjenta. Ze względu na dogodną lokalizację dojazd do nas jest niezwykle łatwy. Nasza placówka mieści się na poznańskich Ogrodach – łatwo dotrzeć do nas zarówno transportem publicznym, jak i własnym samochodem. Zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją oraz do umawiania wizyt!

Umów się na badanie USG

USG - najważniejsze informacje

Skierowanie

Nie jest wymagane

Na czczo

Wybrane badania

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Kontrast 48h przed wizytą

Skierowanie

Skierowanie nie jest wymagane. Do większości badań nie wymaga się specjalnego przygotowania.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc