Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

USG szyi wraz z tarczycą, węzłami chłonnymi, śliniankami
Poznań

Rejestracja:
USG szyi z tarczycą, węzłami chłonnymi i śliniankami to jedno z podstawowych badań diagnostycznych, pozwalające na szybką ocenę stanu tych struktur organizmu. Jeśli lekarz zlecił Ci jego wykonanie, zgłoś się do naszego gabinetu. Proponowana za USG szyi i ślinianek cena z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy, podobnie jak jakość obsługi w naszych prywatnych gabinetach. Zadowolenie oraz komfort pacjentów są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy starań, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, obejmującym nie tylko atmosferę, jakość usług czy cennik, ale także czas oczekiwania na badanie. Zapraszamy na USG szyi, węzłów chłonnych i ślinianek do naszych gabinetów na Ogrodach w Poznaniu.

USG szyi i okolicznych struktur - cena

Nie ma co ukrywać, że dla wielu osób mających wykonać USG szyi, węzłów chłonnych, tarczycy lub ślinianek ważna jest cena. Zwykle jest to koszt około kilkuset złotych, zwłaszcza w większych miastach. Pacjenci odwiedzający nasz gabinet w Poznaniu mogą liczyć nie tylko na empatyczne podejście, ale także na kompleksowe badanie wszystkich wymienionych powyżej struktur podczas jednej wizyty. Wszelkie szczegóły na temat tego ile kosztuje badanie USG u nas, znajdziesz w zakładce na górze strony. A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek dodatkowe pytania, zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy i podpowiemy!

USG węzłów chłonnych szyi - bezpieczne i szybkie badanie

Jeśli chodzi o USG szyi – węzłów chłonnych, ślinianek i tarczycy, warto pamiętać o tym, że jest to niezwykle szybkie i bezpieczne badanie. Jest całkowicie bezbolesne, a pozwala na dokładne zobrazowanie stanu tkanek w badanych okolicach oraz na wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości. Trwa zaledwie kilka minut, podczas których osoba wykonująca badanie za pomocą specjalnej głowicy może w czasie rzeczywistym obserwować zmiany w organizmie badanego.

Lekarze najczęściej zlecają swoim pacjentom badanie USG szyi, tarczycy i węzłów chłonnych w przypadku wyczuwalnych palpacyjnie zmian w tym obszarze, dolegliwości bólowych, a w przypadku tarczycy także przy nieprawidłowych wynikach badań hormonów.

Jak przygotować się do badania?

Aby wykonać USG szyi – tarczycy, węzłów chłonnych czy ślinianek pacjent nie musi podejmować żadnych specjalnych przygotowań. To jedno z tych badań, które można wykonać “z marszu”. Wystarczy umówić się na odpowiadający Ci termin i stawić się w naszych gabinetach o odpowiedniej porze. Na badanie najlepiej przyjść w bluzce z większym dekoltem – w innym przypadku lekarz może poprosić Cię o rozebranie się, w celu uzyskania dobrego dostępu do badanego obszaru.

Zapraszamy na USG szyi w Poznaniu

Wszystkie osoby chcące wykonać USG szyi w dobrej cenie i przyjaznej atmosferze zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W nowoczesnych gabinetach Centrum diagnostyki obrazowej MEDflow, zlokalizowanych w Poznaniu przy ulicy Nowina czekają na Ciebie doświadczeni i pełni empatii specjaliści. Nie tylko wykonają oni badanie, ale także chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Zachęcamy do umawiania wizyt – zapewniamy krótki czas oczekiwania!

Umów się na badanie USG

USG - najważniejsze informacje

Skierowanie

Nie jest wymagane

Na czczo

Wybrane badania

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Kontrast 48h przed wizytą

Skierowanie

Skierowanie nie jest wymagane. Do większości badań nie wymaga się specjalnego przygotowania.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc