Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Tomografia
stomatologiczno-laryngologiczna
szczęka, żuchwa, stawy skroniowo żuchwowe

Rejestracja:

CBCT szczęka, żuchwa, stawy skroniowo żuchwowe

W ramach tomografii stomatologiczno-laryngologicznej (CBCT) wykonujemy u pacjentów z Poznania i okolic obrazowanie szczęki, żuchwy i stawów skroniowo-żuchwowych. Naszym pacjentom zapewniamy najwyższą jakość obsługi, a także krótki czas oczekiwania na wizytę. Jeśli jesteś zainteresowany tym badaniem, umów dogodny dla siebie termin już dziś.

Tomografia to bardzo dokładne, bezbolesne i bezinwazyjne badanie, które pozwala na obrazowanie struktur ciała pacjenta bez naruszania jego powłok. Ze względu na to, że podczas tomografii szczęki, żuchwy i stawów skroniowo-żuchwowych wykorzystywane jest promieniowanie rentgenowskie, badanie to wymaga skierowania od lekarza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, ile kosztuje omawiana tomografia CBCT, koniecznie zapoznaj się z dostępnym na naszej stronie cenniku. Zamieszczamy tam najaktualniejsze informacje na temat cen w Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow w Poznaniu. W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z naszą recepcją – chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

CBCT - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc