Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Pantomogram
RTG panoramiczne jamy ustnej

Rejestracja:

Pantomogram

Mieszkańców Poznania oraz okolic, których interesuje pantomogram, zapraszamy do umawiania wizyt w Centrum MEDflow. Czekają tu na Ciebie doświadczeni i empatyczni specjaliści. Co więcej, nasi pacjenci nie czekają w długich kolejkach. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz krótkie terminy oczekiwania na to i inne badania obrazowe.

Pantomogram to zdjęcie RTG o niskiej dawce promieniowania. Jest to bezbolesna i bezinwazyjna metoda panoramicznego obrazowania zębów, szczęki, żuchwy i stawów skroniowo-żuchwowych. Badanie wykonujemy w pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej. Pantomogram wykorzystywany jest podczas leczenia stomatologicznego. Jeśli chcesz wykonać to badanie bez czekania w kolejce, wybierz nasze Centrum. Pamiętaj, że każde badanie RTG i tomografia wymaga skierowania, ze względu na kontakt pacjenta z promieniowaniem rentgenowskim. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj dogodny dla siebie termin wizyty. Jeśli masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy. Pamiętaj, że informacje o cenniku znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

RTG - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc