Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
sb.: 8:00-14:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

RTG cefalometryczne
cefalometria

RTG cefalometryczne

Cefalometria to jedno z licznych badań, jakie wykonujemy w pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej w naszym Centrum w Poznaniu. Jeśli masz skierowanie na to badanie i chcesz wykonać je szybko oraz w miłej atmosferze, zgłoś się do nas. Zapraszamy na badania obrazowe wszystkich mieszkańców Poznania oraz okolic.

Obrazy uzyskane podczas cefalometrii są wykorzystywane w ortodoncji, diagnostyce stomatologiczno-laryngologicznej, chirurgii rekonstrukcyjnej, a także w protetyce. Na zdjęciu widoczne są kości, tkanki miękkie i twarde twarzy oraz podniebienie twarde i zatoki przynosowe. Samo badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne. Ze względu na to, że wystawia pacjenta na kontakt z promieniowaniem rentgenowskim, wymaga skierowania od lekarza. Skontaktuj się z naszą recepcją, aby umówić dogodny dla siebie termin cefalometrii. Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej, między innymi na temat cen badań w Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

RTG - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc