Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Tomografia
stomatologiczno-laryngologiczna
okolicy zęba - endodoncja

Rejestracja:

CBCT okolicy zęba - endodoncja

Zależy Ci na tym, aby szybko i w przyjemnej atmosferze wykonać tomografię zęba i jego okolicy w Poznaniu? W takim razie zapraszamy do umówienia wizyty w Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow. Naszym pacjentom gwarantujemy nie tylko obsługę na najwyższym możliwym poziomie, ale także krótki czas oczekiwania na wizytę.

W ramach naszych usług, w pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej, oferujemy obrazowanie okolicy zęba dla potrzeb endodoncji. Tomografia ta przydaje się nie tylko w diagnostyce, ale także w planowaniu leczenia endodontycznego i chirurgicznego. Badanie jest bezbolesne, bezinwazyjne i nie zajmuje wiele czasu. Pacjent nie musi się do niego specjalnie przygotowywać, natomiast ze względu na to, że do obrazowania wykorzystuje się promieniowanie rentgenowskie, musi mieć ze sobą skierowanie. Jeśli interesuje Cię tomografia w odcinku endo, zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją w celu umówienia dogodnego terminu wizyty.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

CBCT - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc