Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
sb.: 8:00-14:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Tomografia
stomatologiczno-laryngologiczna
stawy skroniowo żuchwowe (zwarte i rozwarte)

CBCT stawy skroniowo żuchwowe (zwarte i rozwarte)

Zapraszamy wszystkich pacjentów chcących wykonać badanie CBCT stawów skroniowo-żuchwowych (zwartych i rozwartych) do zapoznania się z ofertą Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow w Poznaniu oraz do umawiania terminów wizyt. Gwarantujemy nie tylko pełen profesjonalizm i empatyczne podejście, ale także dogodne, szybkie terminy badań.

W naszej pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej wykonujemy między innymi badanie stawów skroniowo-żuchwowych (zwartych i rozwartych). Procedura jest całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna, zajmuje także niewiele czasu. Jako że podczas badania do obrazowania wykorzystuje się promienie Roentgena, pacjent chcący wykonać badanie obowiązkowo musi mieć skierowanie od swojego lekarza. Jeżeli chcesz wykonać to badanie, a do tego zależy Ci na czasie, umów się na wizytę u nas. Aktualne informacje na temat cennika tomografii CBCT znajdziesz na naszej stronie. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z recepcją – zawsze chętnie pomagamy pacjentom.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

CBCT - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc