Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
sb.: 8:00-14:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

Tomografia
stomatologiczno-laryngologiczna
zatok szczękowych

CBCT zatok szczękowych

Jeśli chcesz wykonać tomografię zatok szczękowych, umów swoją wizytę w poznańskim Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow. To jedno z wielu badań obrazowych, jakie każdego dnia wykonujemy u naszych pacjentów. Gwarantujemy nie tylko profesjonalne i pełne empatii podejście do każdego, ale także krótki czas oczekiwania na wizytę.

W pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej wykonujemy między innymi obrazowanie zatok szczękowych, nieocenione podczas diagnostyki różnych schorzeń i nieprawidłowości dotykających tych struktur czaszki. Badanie jest bezbolesne, bezinwazyjne i nie wymaga od pacjenta szczególnego przygotowania. Jak w przypadku każdej tomografii, aby zobrazować zatoki szczękowe, niezbędne jest skierowanie od lekarza, ze względu na kontakt z promieniowaniem rentgenowskim. Aby wykonać to badanie bez oczekiwania w długiej kolejce, wystarczy umówić się na wizytę u nas. Skontaktuj się z recepcją i zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin. Szczegółowe informacje, w tym także cennik tomografii zatok szczękowych, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

CBCT - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc