Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
sb.: 8:00-14:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

RTG
zatok

RTG zatok

Jeśli chcesz wykonać rentgen zatok w Poznaniu i zależy Ci na tym, aby nie czekać na badanie w długiej kolejce, przyjdź do Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow. Czekają tu na Ciebie wysokiej klasy specjaliści o empatycznym podejściu do każdego z pacjentów. Zapraszamy do umawiania terminów wizyt, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz dogodne terminy badań.

W naszej pracowni tomografii stomatologiczno-laryngologicznej wykonujemy u pacjentów między innymi badanie zatok. Jest ono całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, a dodatkowo zwykle nie zajmuje wiele czasu. Badanie RTG zatok pozwala na dokładne zobrazowanie zatok oraz wszelkich nieprawidłowości w ich obrębie. Ponieważ podczas badania wykorzystywane jest promieniowanie jonizujące, każdy pacjent musi mieć na nie skierowanie od lekarza. Aby umówić się na rentgen zatok w naszej placówce, wystarczy skontaktować się z recepcją. Zawsze chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania. Najważniejsze informacje na temat cennika oraz badań w MEDflow znajdziesz na naszej stronie.

Umów się na badanie tomografii stomatologiczno-laryngologicznej

RTG - najważniejsze informacje​

Skierowanie

Wymagane

Na czczo

Nie wymagane

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Ciąża

Zgodnie z Art. 32c pkt 2 ustawy Prawo atomowe, informujemy, że działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, o której mowa w art. 4 ust. 1 pkt 1 lub 4–16 ustawy Prawo atomowe, wykonywana przez MEDflow Centrum Diagnostyki Obrazowej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i na środowisko.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc