Rejestracja:
pn. - pt.: 8:00-20:00
sb.: 8:00-14:00
Zadzwoń, postaramy się znaleźć szybszy termin

USG piersi wraz z jamami pachowymi
Poznań

USG piersi wraz z jamami pachowymi to jedno z badań, jakie standardowo wykonujemy w Poznaniu. Kierowane jest ono głównie do kobiet, gdyż najczęściej wykonuje się je w profilaktyce raka piersi. To szybka i bezbolesna metoda, aby upewnić się, że Twój organizm jest zdrowy lub wcześnie wykryć zachodzące w nim zmiany i dzięki temu móc podjąć walkę o własne zdrowie. Jeśli chcesz wykonać badanie USG piersi bez skierowania i zależy Ci na tym, aby przebiegało ono w miłej atmosferze i było wykonywane przez profesjonalistę, zgłoś się do nas. Gwarantujemy nie tylko pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta, ale także krótki czas oczekiwania na wizytę. Zadzwoń do nas i umów się na badanie piersi już dziś.

USG piersi - cena

Jak już wspomniano, pacjenci odwiedzający nasz gabinet mogą liczyć na bardzo atrakcyjny cennik. Dotyczy to nie tylko USG piersi, ale także pozostałych usług z naszej oferty. Jeśli chodzi o badanie USG piersi i jam pachowych, w dużych miastach ceny tego typu usługi wahają się w granicach kilkuset złotych. U nas możesz mieć pewność, że nie przepłacasz! Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem – znajdziesz go jako jedną z zakładek w pasku na górze strony.

USG piersi prywatnie - dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać się na badanie USG piersi prywatnie, do MEDflow w Poznaniu? Powodów jest wiele. Po pierwsze, wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Nie ważne na jakie badanie przychodzisz, u nas otrzymasz kompleksowe wsparcie. Empatyczny personel nie tylko wykona USG piersi (lub dowolne inne), ale także odpowie na wszelkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Po drugie, nasze Centrum znajduje się w dogodnej lokalizacji – na ulicy Nowina, w pobliżu pętli Ogrody. Łatwo do nas dotrzeć, zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. Poza tym, jeśli chodzi o USG piersi, cena jaką oferujemy naszym pacjentom, jest niezwykle atrakcyjna. Przychodząc do nas nie musisz też czekać w długiej kolejce. USG piersi bez skierowania wykonasz od ręki – wystarczy tylko umówić się na odpowiadający Ci termin. Badanie warto wykonywać regularnie, w zależności od wieku – co dwa lata, co rok lub co sześć miesięcy.

Jak przygotować się do badania?

USG gruczołu piersiowego nie wymaga od badanej osoby żadnych specjalnych przygotowań. Do gabinetu najlepiej przyjść w swobodnym ubraniu, zabierając ze sobą wyniki poprzednich badań obrazowych (jeśli je masz). Samo USG zajmuje wyłącznie kilka chwil i jest badaniem całkowicie bezbolesnym oraz bezpiecznym. Warto je wykonywać profilaktycznie, zgodnie z zaleceniami.

Zapraszamy na USG piersi w Poznaniu

Jeśli chcesz szybko i wygodnie wykonać USG piersi w Poznaniu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zespół pełnych empatii specjalistów, podchodzących indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta czeka właśnie na Ciebie. Umów wizytę już dziś! A jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.

Umów się na badanie USG

USG - najważniejsze informacje

Skierowanie

Nie jest wymagane

Na czczo

Wybrane badania

Czas badania

Kilka minut

Przeciwwskazanie

Kontrast 48h przed wizytą

Skierowanie

Skierowanie nie jest wymagane. Do większości badań nie wymaga się specjalnego przygotowania.

Rabat 10%

badania rezonansem magnetycznym
głowy lub 1 odc. kręgosłupa w cenie

 585 złotych

* dotyczy wybranych terminów, umówionych bezpośrednio pod numerem:

** rabaty nie łączą się i obowiązują do wyczerpania miejsc